Më mbaj mend (për 1 muaj)

Venesa Doçi - Pranvera E Vone Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Hej tash fjalet
moren vesh me
tjetrin sonte
ti po fle
genjeshtare
eshte fakt
se e kam xhelozi
po sakt e di
se kush ishe ti
gjith jeten
Pranveren e vone asnje
trendafil me nuk qel
e ti me mashtron
pa stil, e pa nivel
Hej ndoshta
u be mir
po un e kisha shume
tveshtire ta
bindi veten
eshte fakt kam
shume xhelozi
po sakt e di se
kush ishe ti
gjithe jeten

REF:
Pranveren e von asnje
trendafil me nuk qel
e ti me mashtron
pa stil, e pa nivel

nuk i pate
kto mekate
nga dashuria
ti veq deshte
mem poshtnu
(aaa)
nuke do ti tjetrin
e ke veq
nga menia
qka pot dukem ty
kur pom
rren ne sy
mekatare

ti munesh mem thy
te njoh mir un ty
"O moj tradhtare".


Ky tekst u dërgua nga Xheneta Kurrumeli

Venesa Doçi - Pranvera E Vone
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pranvera E Vone".
3. Video është e këngës "Pranvera E Vone", por nuk këndohet nga Venesa Doçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Venesa Doçi:


Komente 0