Më mbaj mend (për 1 muaj)

Venesa Doçi & Eli Türkoğlu - Yüreğimi Avutamadım Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Yüreğimi Avutamadım
Yalanları Sıraladın Unutamadım
Bu Kadar Acıya Hiç Alışamadım
Gidişine Üzüldüm Karışamadım

Güvendiğim Dağlar Yıkıldı Başıma Ağlar Anam
Ölen Öldü İçimde Yas Tuttu Kalan Sağlar
Gelmediğin Her Gün Acın Yangınımı Harlar
Belki Bir Günlük De Olsa Güneş Benim İçin Parlar

Bu Aşk İkimizide Yakabilir
Gidişin Üzer Can Sıka Da Bilir
Yüreğim Dayabilir Acıya Ama
İki Gün Sonra Unutup Ata Da Bilir
Venesa Doçi
Publikimi: 19/07/2022
Söz & Müzik: Sefa Nuh Polat
Düzenleme: Ercan Bal
Yönetmen: Ferit Çetinkaya - Nasser Qeli
Müzik Direktörü: Firuz AnlıVenesa Doçi & Eli Türkoğlu - Yüreğimi Avutamadım
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Yüreğimi Avutamadım".
3. Video është e këngës "Yüreğimi Avutamadım", por nuk këndohet nga Venesa Doçi & Eli Türkoğlu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Venesa Doçi:


Komente 0