Vanesa Nimanaj
Vanesa Nimanaj

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Vanesa Nimanaj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Në vitin 2018, Vanesa Nimanaj publikon albumin "Live 2018"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 0