Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vanessa Hudgens - Lose Your Love Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


[Chorus]
If I should lose your love boy
Shame on me
I was just too stubborn
Too blind to see
That I would lose your love, boy
Just tell me how to get you back
Cause I could never lose your love
Don't wanna lose your love

I remember the moment I first looked in your eyes
And seen nothin looking back at me
It was then I realized
that even though you were there
Your heart was long gone
An I knew right then how lost I'd be
Before you move on

[Chorus]

Before its final, before you close the door
I am asking you, please can we try this once more
Just hold me tight, don't ever let go
And if never comes around I want you to know
I want you, I need you, can't lose you tonight
I won't do nothing to lose you
I won't lose this fight
I'm going to make it right

[Chorus]


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 26/09/2006


Vanessa Hudgens - Lose Your Love
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lose Your Love".
3. Video është e këngës "Lose Your Love", por nuk këndohet nga Vanessa Hudgens.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vanessa Hudgens:


Komente 0