A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vanessa Krasniqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  22
  • Vendlindja:
  • Iserlohn 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Vanessa Krasniqi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Vanessa jeton me nënën e saj e cila punon si infermiere. Prindërit e Vanesses janë divorcuar. Babai i saj i cili erdhi nga Kosova punoi si shofer kamioni dhe Vanessa e sheh rregullisht. Vanessa është studente ashtu edhe si gjysmë vëllai i saj Dardan Krasniqii cili jeton me babanë e tij. Kënga e saj e preferuar është: Bruno Mars: "Talking To The Moon" dhe All 4 One: "Beautiful As You". Pseudonimi: Vanii. Ngjyra e flokëve: kafe. Ngjyra e syve: e...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Dafina Rexhepi

Anita Latifi

Luar

Fiorela Sahiti

Besa Krasniqi

Rinna

Fortesa Hoti

Adalena Seferi

Linda Sadiku

Orjola Xhemollari


Tags: Vanessa Krasniqi, Vanesa Krasniqi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019