Official Video

Vani & 2step - Elegante


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/12/2014

2014-12-07T16:58:16

Më Shumë Nga

2 StepKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Elegante" kënduar nga Vani & 2step.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vani & 2step i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Solo - Elegante

Eleeleelegante eleeleelegante eleeleele eleeleeleganta je
eleeleelegante eleeleelegan a je
eleeleelegante eleeleelegantee
Ajo ka eleganc kur e sheh ne rrug
efekti saj tbon mas saj me vrapu
kuu kuu kuu je maboni nese je elegant
munesh me ardh me ne
zemer a spe sheh
ca bon sikur sem njeh
e kom xhepin me pare
yeah pi harxhojna per mengjes
kshuqe me ne sbon me ardh ti
vrromm vrrom vrrom xhiro neper qytet
...
ti e din kur del me mu te sheh krejt ni milet
ato e njoh mir ska nevoj te shtiret

(eleeleelegante)x8

Mthirri diva elegante me shije pikante
shife qa pamje kur po del ne dritare
krejt fishekzjarre posht drites hanes
nuk kom nge pri pares
per to bona edhe vrares
bonu gati hajde hajde
ka do shkojna sontee
ti bonu gati hajde hajde
ka do shkojna sontee
vrrum vrrum vrrum xhiro neper qytet
...
ti e din kur del me mu te sheh krejt ni milet
ato e njoh mir ska nevoj te shtiret
(eleeleelegante)x8

Landi - Elegante

I
Je vajz ideale
t'kam vulos në zemër
ti nuk krahasohesh
shpirt me asnji tjetër

je e kompletume
nga tjerat dallohesh
as për 1000 femra
ti nuk zëvendsohesh

Ref:
Elegante ,e bukur
elegante kur buzqesh
kur po ecën me taka
gjith qyteti çohet pesh

II
Me sytë ngjyrë kafe
e tepër sharmante
bukuri tërheqse
edhe shum pedante
je e kompletume
nga tjerat dallohesh
as për 1000 femra
ti nuk zëvendsohesh

Ref:
Elegante ,e bukur
elegante kur buzqesh
kur po ecën me taka
gjith qyteti çohet pesh

Ramadan Alitaj - Elegante

je elegante nuk ka fjal
po zemren rend e fal
i ke levizet krejt me stil
me te shti ne dor koka shum veshtir 2x

jo jo asnjeher me vajzen s,kam deshtu
veq ti nuk don me u dorzu inatqare ke qellu 2x

krejt me kasr ti po ma ban
zemren ma bormbadon
je tipi i femres qe nuk lshon pe
te garantoj se kot e ke 2x

jo jo asnjeher me vajzen skam deshtu
veq ti nuk don me u dorzu inatqare ke qellu 3x
Më Shumë Këngë Nga Vani Gjuzi:

Më Shumë...