Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vani - Dajak Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Nje loqke e bukur po kercen
Nje te riu zemra po i dhemb
As mu asnjo nuk po ja len
Je nxo me shoqet po te them

Syzeza belin ma lun
E nuk ja nin se kush po vun
Syzeza belin ma lun, belin ma lun
Oh i mjeri une

Dajak, dajak edhe o pak,
Ca mke bo ti mu me tpas pak
Dajak, dajak edhe o pak,
Zemren time e hodhe flak

Bej kujdes me mu
Kujdes se te du
Zemren po ma lodh
Shpirt a ke per mu

Syzeza belin ma lun
E nuk ja nin se kush po vun
Syzeza belin ma lum, belin ma lun
Oh i mjeri une

Dajak, dajak edhe o pak,
Ca mke bo ti mu me tpas pak
Dajak, dajak edhe o pak,
Zemren time e hodhe flak


Ky tekst u dërgua nga MiaVani Gjuzi
Renditja: Top 200
Publikimi: 14/08/2018
Muzika: Jurgen Shira
Teksti: Endrit Mumajesi
Orkestrimi: Jurgen Shira
Video Produksioni: MAX Production


Vani - Dajak
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dajak".
3. Video është e këngës "Dajak", por nuk këndohet nga Vani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vani Gjuzi:


Komente 0