Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vani & Bes Kallaku - Nomi Lyrics

Ju keni votuar
★★★★★
Mesatarja:  4.6 / Votuan:  9

Besi:
Ora 12 vllai hapi diskotekat,
Nuk na rruhet lale se ne plot i kena xhepat.
Jam me 20 veta, na shperthen kuleta,
Me ne bohet nomi e me ne po bohet jeta

(Wooh wooh) Thirre thirre policine!
(Wooh wooh) Thirre se ta djegi shpine!
(Wooh wooh) Thirre thirre policine,
Thirre policine, t'i hudh zjarrit pak benzine!

Vani & Besi:
O ma kadal, ma kadal, ma kadale
Ne bojna qejf na bojna edhe pare,
O ma kadal, ma kadal, ma kadale,
Kurrgjo s'ke pare, kurrgjo s'ke pare

Ref (x2):
Po bohet nomi, po bohet nomi
Ta garantojme vllai, sot po bohet nomi
Na ka dale zoni, kot s'na ka dale zoni
Na bojna jete e ti sheh nga telefoni!

Besi:
Jena gzu mo jena gzu, o sa jena gzu
Blu blu blu blu, gjaku eshte tu vlu
Cohu cohu cohu cohu, mendjen ma ke cu
O vdeksha une per ty ene vdeksh ti per mu

(Wooh wooh) Thirre thirre policine!
(Wooh wooh) Thirre se ta djegi shpine!
(Wooh wooh) Thirre thirre policine,
Thirre policine, t'i hudh zjarrit pak benzine!

Vani & Besi:
O ma kadal, ma kadal, ma kadale
Ne bojna qejf na bojna edhe pare,
O ma kadal, ma kadal, ma kadale,
Kurrgjo s'ke pare, kurrgjo s'ke pare

Ref (x2):
Po bohet nomi, po bohet nomi
Ta garantojme vllai, sot po bohet nomi
Na ka dale zoni, kot s'na ka dale zoni
Na bojna jete e ti sheh nga telefoni!

Vani (x2):
E hajde hajde ti, ti, ti
Sonte me mu rri, rri
E pijna dhe ka nji, nji, nji
Sonte nomi zi, zi

Po bohet nomi!


Ky tekst u dërgua nga DenisVani Gjuzi & Bes Kallaku
Renditja: Top 200
Publikimi: 24/06/2021
Muzika: Edlir Begolli
Teksti: Edlir Begolli & Bes Kallaku
Video Produksioni: MAX Production
Sax: Vis Shkodrani
Choreography: Marsela Karaj
Producet: Eb ProductionVani & Bes Kallaku - Nomi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nomi".
3. Video është e këngës "Nomi", por nuk këndohet nga Vani & Bes Kallaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vani Gjuzi:


Komente 0