Më mbaj mend (për 1 muaj)

Varrosi - Freestyle 2012 Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  19

Po ja nisi prej fillimit deri kur t'mbaroj beata, kjo rrug me 16-she me kur un se u merzita, i'm feelin pak si home se shum seksi qenka beata e q*** instrumentalin deri kur flowin ja qita, kom arrit 1 vend tjeter 16shet nuk um nalen pa fund shkruj rrima n'leter me rrepera gjithmon tallem a kupton ku e kom fjalen talenti bon punen e vet shifet niveli im me ato tjeret ku kan mbet, ju tu shajt naper vidio tu menu qe ju kom frik nuk um han k*** per ty as per asnji ndash me ja dit inat g't si puna jote mu kurr sun ma nalin hapin rri urt pussy hold mos ta rihapim debatin, qe sa vjet tu bo rrep po kurgjo nuk ke qit n'drit,varrosi ju fut lojes i la shum mrapa me prit sheett, n'anen e majt nuk testohem..... si pitbull qohen, demtohen rreperat, rrepistat coptohen po thojn se jon ma t'miret amo ke ma t'miret s'afrohen nuk lejohen kta rrepera me bo asnji lloj levizje jan fake to the bonne tamom Silikon C***, nuk e dite tash e msove se ksaj loje ja q* rracen ja derdha sa mujta n'goj ju tjeret i futet llapen hajde kapu nese munesh me likon i been ruder po ja fal 1 bllok me rreshta per kto shqipet si han m**, jon lodh, i'm just take in a peace, po luj k*** me beatin shqipe mos e merr per diss shittt, po ta heki trunin rreth e rreth evropes hala se kom qit albumin, osht shum e vertet thank you No1zy si m'dhe shancen ti veq e hape deren tham e un e shkela gazin po plasin nga inati se nga na hita po plasin po dojn me bo rikthime po na hiq nuk ja rrasim, tham s'kena koh per varbona brraapp braapp braaappp si shqipet knej kah londra, rrepin e infektova e q*** pa k***** inat g't kan mar virusin tani kopjojn stilet tona no no no nooo, qa jeni tu bo love na origjinala kurse ju fotokopje, menoke se na rrxoke po nuk dike se qa boke direkt t'perplasi per toke une ty vec me kto rrokje okeyy folim pak per femna, folim pak per femna e sa dit ju shkoj mrena, si rrena po folin besoni qa doni kom femer q'do shtet ajo kong kot nuk doli, po foli mas nolit se krejt um kuptoni po filloj tu u merzit e fillon ndryshon dhe flowi po ja nisi pak ma shpejt se per rrima mrapa skom met e skena nevoj per bashkpunime se hitat i bojna vet, komplet krejt talent tham nga koka ke koment na jep qdo lloj beati ta bojm hallakamen, shoot the fuck up se ngoj ta fus komen ta thej krejt qafen e jo veq dhemballen, rrallen pritni qysh jeni tu e prit bad noisy per rrepera kur varrosi hy n'beat, hy n'beat me bo dom sa rrepera boni mrapa nese mendon ndryshe you stupit mother fucker, hapa dollapa jo un nuk hap dollapa stupit teke un vetem hapi kafka, gafka po boni kur po boni si tran a kush e ka kerku na me qef ja kemi dhon, m'gjon mes londres me vllazni tu pi bari ose anej ka cepi kur dal anej kah plazhi me femna me shok tap 24or kena koh sa dush se jena çunat me kuror, po ma shum e boj ket sen per shqipet qi jan rrugve se n'rrug e shperndajn ilaçin prej hunve per shqipet si...... ju vjen aroma, ta din se dropi A knej kah londra, per shqipet me kapuqa edhe me doreza, high fucker makina pa letra 2 para 2 mrapa jo ma shum se 4 veta ta bojm pershendetjen me 9milimetra, rrenn per ju qi po folni kot, jetoj n'londer po shqiprin se harroj do, B-U-RR-E-L stupid mother fucker can you get what a spell.


Ky tekst u dërgua nga Albanina OtrVarrosi
Renditja: Top 200
Publikimi: 06/04/2012


Varrosi - Freestyle 2012
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Freestyle 2012".
3. Video është e këngës "Freestyle 2012", por nuk këndohet nga Varrosi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Varrosi:


Komente 1