Më mbaj mend (për 1 muaj)

Varrosi - Leter Fansit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17

Hey yo, Boom
Hit me with a bit of old school shit man, dawg
Let me murder his blocklaaa
OTR, Varrosi, let's go!

Fansi im sekret thash se kishe vdek
Apo ishe ngjum bitch edhe u cove jerm
Tu bo foto me bari n'depo t'policis
Une e rriti si pidh some me drita mrena shpis

Ne se don ti problem hajde mos ha mut me goj
Vec pidhat kam pa tu e ly trupin me boj
Ca m'permen lamborgini?! Ske lek me honger buk
Tu bashku barku me shpinen thirre kryqin e kuq

Kurva e tirones e ka fut llapen nbyth t'estrades
Pi t'kuqe n'errsin tu ngju kongen e Adrian Gaxhes
Viktima e rradhes n'kar Noizyt tu lyp glory
Mos fol ti per kile po trego naj love story

Jan rreper me kamaleca sun eci me kom t'veta
N'klip si biljoner dhe n'rrug nuk ka lek n'xhepa
Nuk munes me m'stresu se jam nen efektin e gangjes
Ti sje trim prej Bajram Curri ti je kurva e tirones

Mos ja bo qefin vetes - na nuk po t'lypim
Pleshtat si puna jote shqipe pa problem i shtypim
Kjo nuk eshte love story as lambo kartoni
Ky eshte shperthim tritoli si ju sun e perballoni

Fuck John Gotti bitch thirrem Alex Rudaj
Shkurt e shqip shqipe jam xhaxhaj per kto kuklla
Mos e bo luanin kur je vac nji leper
Lexoje mir ket leter, fans jon i vjeter

E di se na ke njek po ta boj t'thjesht
Hala n'venin e par hala koncertet plot me njerz
Hala ma t'kerkumit n'Shqiptari e n'Diaspor
Hala qato tipat si ta bojn rrepin horror

Edhe ti ke permisu ke hyp naper bina
Nga prositut rruge u bone kurv me ylla
Ne se ta merr menja ske nevoj per doreza
Tek per tek shqipe ti thejm protezat

Kam shok prej Bajram Curri - ecin naper gzhoja
Po ti je kokrra kurves e din gjith Tropoja
Ato mburren me bisha sikur Sal Berisha
E jo me ylla pussy nuk jan komonista

Tani po e mylli letren se qefin shum ta bona
Hajde bo naj foto kur tan shofesh nga Tirona
Pussy rri urt kungja mos me gjujt
Mos bo sikur ke trup se dukesh si struc i rrujt

Mos ja bo qefin vetes - na nuk po t'lypim
Pleshtat si puna jote shqipe pa problem i shtypim
Kjo nuk eshte love story as lambo kartoni
Ky eshte shperthim tritoli si ju sun e perballoni

Fuck John Gotti bitch thirrem Alex Rudaj
Shkurt e shqip shqipe jam xhaxhaj per kto kuklla
Mos e bo luanin kur je vac nji leper
Lexoje mir ket leter, fanci jon i vjeter

O fansi, a t'pelqen letra?
Now fuck em all!


Ky tekst u dërgua nga Edi Hoxha


Nuk kemi video për këtë këngë.


Varrosi
Renditja: Top 200
Publikimi: 31/01/2014


Varrosi - Leter Fansit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Leter Fansit".
3. Video është e këngës "Leter Fansit", por nuk këndohet nga Varrosi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Varrosi:


Komente 0