Më mbaj mend (për 1 muaj)

Varrosi - Se Kan Prit (Feat. Lil Koli)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  17

SHUM KA JU KENI QEF ME PASUN JETEN TON
FEMNA LEK MAKINA CUNAT LIVING GJON
PREZENC E RON SA HER SI DALIM BINA N'SY
DERDHEN SHAMPANJAT A THU OSHT TU RA SHI
A DON ME DIT HEREN E FUNIT KUR JAM DJERSIT
BASH AT DIT KUR ME FEMNEN TANE SHTIVA TE A CIFT
E KAM NJI LAJT TKEQ TLUTEM MOS ME U MERZIT
AJO E HUMI SOO I FUCKED THE BITCH
ROLLING WITH MY BROTHERS I DOTN GIVE A FUCK
PARANOJD PREJ DAJVE SUN RRI RAHAT
TU PI GREEN PA FUND TU DASH ME RELAX
CUNAT ECIN RON YOU KNOW IM TALKING BOUT
SHUM RREPERA T'DOBET KONKURENCA ZERO
WE THE BEST OUT NUK KA KONKURENTO
E NESE E KERKON NA TA BIM URGJENTO
CUNAT HAVE IT ALL SOSHT PROBLEM ME T'GJET YO

Reff

KUSH MI JEP DO RIZLA SE PO DU ME PI DO SPLIFA
S'KRAHSONA ME KTO TIPA THEY ROLL DEEP BUT WE ROLL DEEPA
LEJ CA BOJN KOT SI VIPA SE SHUM SHPEJT U VJEN DITA
HALA SKAM QIT ALBUMIN DHE MA SHUM SE JU ARRITA
JENI KOT DUHET ME DIT IT'S ABOUT TIME BOLL U KAM PRIT
SE C'DO KONG SI KEI QIT VEC O KON EDHE MA SHIT
BIG VARROSI ON THE BEAT LIKE MIAMI I BRING THE HIT
DO PO NGELIN SHUM T'HABITUN SE PREJ MEJE KURR SE KAN PRIT

Lil Koli

IT'S KOLI SHQIPE YOU KNOW UN E BOJ PER SHOQNIN
NON STOP RRUGVE PUTING IN WORK FOR THE TEAM
KUR E BOJNA E DISTURBOJNA MAINSTREAM
SHUM NALT FOR THIS FUCK BOYS
KTA KURR SUN NA MRRIJN YES WE CHILLING GETING HIGH
MOS NA SHIF NA SE QYSH RRIM
WE MAKE MONEY ON THE SIDE WE GET BUSY ON THE SCENE
JENA THE BEST MAN KENA THE BEST DANK
E KET SEN KREJT E DIN
LE CA THOJN FAM TALKING BOUT MY GANG THIRRE OTR REGIME
CHECKI SHFAQET KUSH O TU E KILL DARG SIPERFAQE
JO NUK KA MA REAL DARG
TU E THY PER 7 PAL QEFESH SA N'LONDON N'EUROP
TU E THY PER 7 PAL QEFESH UNE BASHK ME SHOK
SHPIA MADHE PLOT C'DO NAT CUNAT JAN LOUD AS FUCK
POLICIA SHPESH TROKET PO THON KOMSHIT SPI LOM REHAT
AND IT'S ALWAYS A PARTY EXCUSE WHEN WE ABOUT
LIKE SORRY OFFICER SE BOJNA MO

Reff 2x

KUSH MI JEP DO RIZLA SE PO DU ME PI DO SPLIFA
S'KRAHSONA ME K'TO TIPA THEY ROLL DEEP BUT WE ROLL DEEPA
LEJ CA BOJN KOT SI VIPA SE SHUM SHPEJT U VJEN DITA
HALA SKAM QIT ALBUMIN DHE MA SHUM SE JU ARRITA
JENI KOT DUHET ME DIT IT'S ABOUT TIME BOLL U KOM PRIT
SE C'DO KONG SI KENI QIT VEC O KON EDHE MA SHIT
BIG VARROSI ON THE BEAT LIKE MIAMI I BRING THE HIT
DO PO NGELIN SHUM T'HABITUN SE PREJ MEJE KURR SE KAN PRIT
BRRAP!!


Ky tekst u dërgua nga Young K. OTRVarrosi
Featuring: Lil Koli
Renditja: Top 200
Publikimi: 21/10/2015
Teksti: Varrosi & Lil Koli


Varrosi - Se Kan Prit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Se Kan Prit".
3. Video është e këngës "Se Kan Prit", por nuk këndohet nga Varrosi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Varrosi:


Komente 0