Më mbaj mend (për 1 muaj)

Varrosi - 1 Pershendetje (Feat. Lil Koli)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

#Varrosi ref:
1 pershendetje vjen nga London town
rikthena prap me qat London sound
on top of the rest fam don't fuck around
se kurr nuk dorzona na we stand the ground/ #2

#LilKoli:
Mirsevini n'London city ku shqipet hustle hard
prit pak my shqipe let me tell you from the start
imagjino fmij me pasoja te 97es
erdhen n'Angli dealind with all kind of bastards
kto fmijte sot jan rrit kane vnu lekun n'qarkullim
kane bo mallin e papam ku krejt shkojn morin furnizim
blue cheese taking over jan merzit komshinjet
they keep talking shit but they ask for more of it
johny s'do me ja dit 36 ounces i hek n'dit
telefoni dingaling si me kon naj big vip
inaxhijt vin te na se nuk kan rrugzgjidhje
coz dem other shottas e kan mallin palidhje
nuk di a ke ni n'London u vodhen 53
kto jan fjal te verteta faktet gjithkun i ke
53 milion u levizen me baleta
lirim sa ma t'shpejt per shqipe t si kan ra n'hekra

ref:
1 pershendetje vjen nga London town
rikthena prap me qat London sound
on top of the rest fam don't fuck around
se kurr nuk dorzona na we stand the ground/ #2

#LilKoli:
Mirsevini n'zonen ton ku truni punon per lek
shqipet jetojn veq per sot se ndoshta neser kan me vdek
tu jetu jeten e shpejt tu mor cantat me lek
tu i palos n'kutia atleteshtu i shty under the bed
telefoni nuk pushon se coustumerat kan uri
coz they herd are shit is sticky veq blue cheese dun me pi
se doktori n'laborator ta bon punen krejt perfekt
ta garantoj 10 kuti per 1 jav pa frik t'i hek
shqipe mi jep 2 filiza mi jep edhe 2 llampa
1 meter katror per 3 muj t'jap 9 mij paunda
shumzoje me 8 tani shumzoje me 2
$144 mij i qet veq 1 shpi
po e ndryshoj pak temen se ndryshoi dhe moti
my OTR bruvaz e bojn me ra boren ka bromley
ju shqipet qka mendoni?se ne na konkuroni?
kapni mikrofonat e n'pasqyre na imitoni
fucke'em all

ref:
1 pershendetje vjen nga London town
rikthena prap me qat London sound
on top of the rest fam don't fuck around
se kurr nuk dorzona na we stand the ground/ #2

#LilKoli:
Foli per drug dealers me drug dealers jom perdit
tu pi spliff me doreza tu i paketu kutite
spitting on a beat NOIZY m'thirri n'telefon
kena koncert n'Zvicer po takohena n'Amsterdam
a kupton qka po t'thom OTR is setting pecas
na jena neper Europe burning up the stages
kapen Dusseldorf with some sexy ladies
ose n'Stockholm chilling in big boy places
ca po do ma shum jom high 24/7
m'o bo avioni si m"u kon minicab
femna sa dush fam nuk po m'lojn rehat
addictit on my dick duhet me i cu n'rehab
ilaq per repera ju derra nuk keni shanca
shitni me 20she ke ne e merrni me ounca
shqipet hekin kile and bus dirty guns
tu u ndjek nga sirenat OTR we ON THE RUN

#Varrosi:
Money never sleeps O.T.R


Ky tekst u dërgua nga #g1lang-Ja Eron UruqiVarrosi
Featuring: Lil Koli
Publikimi: 01/12/2013


Varrosi - 1 Pershendetje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "1 Pershendetje".
3. Video është e këngës "1 Pershendetje", por nuk këndohet nga Varrosi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Varrosi:


Komente 0