Më mbaj mend (për 1 muaj)

Varrosi - Problemi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  182

Nuk u nala me pluma si mu nal me rrep
Kur o puna per rrep jom ma shum se arkitekt
E ndertoj uren vet kaloj with my team komplet
Kur kaloni ju tjert e hedhi uren n'ajer
Man I split fire,smoke weed shkoj nalt
Ju shqipe lost out, a thu keni pi balt
Kur te mpysin kanihere a mendon per kundershtart
Mos u ngut ma shqipe duro se ta them dhe pak
Ju shqipes no BAD ma shqipes mood mad
Dojn money dit-nat njekin lekin pa afat
Jan bo shum repera po shumica FAKE garant
E le mo kta t'estrades qe e kan leprin n'bark
Shum i japin gojes po kto nuk ja kan iden
Rrin tu thon pussy,po ma pussy se krejt
Ato atje larg i pershendes me gisht perpjete
Gjithmon mendoj per ju kur e flash-i halen
Rreperat fake ma fake se rrobat si veshin
Boll ma permendet emrin tani ngjojni mjeshtrin
Mos rrini tu bo dissa me demek po bojni dicka
Se doni mu bo vipa se ashtu menojkan disa
Rrimat cold si me dal nga freeza
Me tmpi komplet si ta mpi ftyren viza.
Mund t'rri pa bo cdo gjo,po sun rri pa pi spllifa
In love with ma weed prej momentit kur ja nisa
n'Rep si Siza man i last this thing, repi pa mu o sikur pongu pa ping
Kuptove ping-pong, pong-ping
A thu jam ne kang e kjo number one hit
Man I go deep shum thell me rreshta
Nuk munem me u nal po sem nali vetja
Ju doni me bo mire po nuk u len urrejtja
Kur une gjuj rreshta insipiroj shum veta
Ceshte e verteta,man i got this prapa
SH!@ rappin' nuk di me knu nota
Weeda shum high direkt nga dhoma
Nuk ta pasoj spllifin po nuk u ngopa
Knej ka Londra me cunat nrrug
Shqipes show love ka dhe haters sa tdush
Kena mad mad hazee edhe bang bang kush
Na ishim tpart tu rrit tash ja nisi gjithkush
Loyal to the team gati me vdek per shokun
Old school-i prom me bluz jom me analogun
Femna sa tdush si me hap katallogun
Nuk e di un a e din ti se ajo e din bllokun
BANG BANG BANG ShE BANGED THE GANG
Kur erdhi prap erdhi me shoqe
BANG BANG BANG THEY BANGED THE GANG
Se vetem ajo sun e perballojke (Jheez!)
It's BIG VARROSI nuk ka rreper
si mund tum mposhti
Cfardo lloj beat-e ma jep ta smoki
Rrimat skan fund you get me doggy
Rrepera popi jo hip-hopi
Jetojn jeten bazu ke horoskopi
Mshofin tu bo mire e prej inati kopin
E din se per rrep sma ha qeni shkopin
Trust me doggy un bashk me shokin
With two bi**hes nzvicer early mornin'
Fuck some pussy and e nis tom-tomy
Rruges per Londer tu pi Amsterdamin
Yeah that gang life is that bros beef of hoes life
Make that money Porche life that we dont give a f**k life
Se edin kush o real e edin kush o fake
Edin kush ka dashni edin kush ka hate
Edin kur thu tverteten e edin kur je tu rrejt
Love per tverteten dhe f**k ato tjert
Se per rap jom shum nalt un
So f**k kan e ki rapper tpreferun
Man I spit 2 barz e ti djegi shkrum
An' Dy dy's na ka dal e morri fund
Nuk inspirona un te materialet
As kong per femna nuk i qaj hallet
Jam nga ato rappera ku rrima snalet
Man i talk real e jo si portalet
Cunat sbojn mrapa me kon perballen
Ju ikni me vrap dersa fryma nalet
Bile folni shit nrrjetet sociale
Jeni bi**hes se me kon bi**h per ju o normale
So f**k krejt you si keni inat
ON TOP ma shum se 1 dekad prap kan inat
Un e boj ma mir se ju vec per inat
Ndoshta ta kom ngul femnen e mke inat
Po ajo e deshi vec per inat
I pelqeu qaq shum tha se do me ardh prap
Nuk ta keqperdori rri pa merak
Ndoshta cunat e bojn trenin vetem pak
It's a gang thing mad thing
Menyra si po vuni ju is a sad thing
Un vazhdoj inatin derisa kur te plasin
Fuck boys dun attention po nuk u flasin
Shtype mbaje gazin i shtypi me urrejtje
Fuck your opinion shqipe mos um bon verrejtje
Blessed kom lind 2 her mrena ksaj jete
A besoni tash kur thom OTR der nvdekje


Ky tekst u dërgua nga MauroVarrosi
Renditja: Top 200
Publikimi: 30/12/2016


Varrosi - Problemi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Problemi".
3. Video është e këngës "Problemi", por nuk këndohet nga Varrosi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Varrosi:


Komente 1