Më mbaj mend (për 1 muaj)

Varrosi - Tu Pi Splifa (Feat. Noizy)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Tu pi splifa on the chill mode
same rutine si dje dhe sot
(2x) bojm the ganglife
jetojm me shok.

(2x) Splifa my splifa
krejt po i pina
femnat u knaqen
tu pi cocaina
cunat nrrug me benz e me bima
shpejtsia sketerr sa nuk qet ma makina.

Rrobat firmato
a thu jan prej Laci
1 hap perpara
m'pelqe avantazhi

Rreperat gjuhen
si cjapi te kasapi
ka kokat ka shpattlat
MANDUCA-VERSACE

Gjithmon me kapele
si Gundoh Marriage
trankila trankila
muchacot jan gati

Dhipat shofin shtremt vec per inati
del syni venit nuk po shifet fetty wap-i
tu ndjek florinin si pun pirati
eci me hapin e kohes si digitalbi

Boqet shum sexy
si Almede Abazi
nuk nalem tu pi
mos me ul basti

Me Zinin nsken gjithmon bohet nami
kundertshtaret cof sikur ponani
Fuck you Fucking Fuck evrybody

ref :D


Ky tekst u dërgua nga Jurgen BalliuVarrosi
Featuring: Noizy
Renditja: Top 200
Publikimi: 26/04/2017


Varrosi - Tu Pi Splifa
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tu Pi Splifa".
3. Video është e këngës "Tu Pi Splifa", por nuk këndohet nga Varrosi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Varrosi:


Komente 0