A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Varrosi - Big Daddy  (Feat. Noizy)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  150

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/10/2017

2017-10-27T17:00:00

Featuring

Noizy

Teksti:

Noizy

Teksti:

Varrosi


(Refreni)
Se femna jote o kurioze man
Per mu rri tu fol me shoqe man
Djalin o me sex ready
Ajo do pak nga ky big daddy

Big daddy big daddy she calls me big daddy(4×)

(Varrosi)
Meqe refreni esht per femna
Rrepturat thash ti boj gangsta
Rreperat i vej mrresht me rreshta
Ose ma mir me bo ni comlek me kto lepra
Krejt rinin e kom me veti
Sdu perkrahje prej ju tjerve
Cdo fjal qe thom e tham prej zemre
Tani ka dolet ju pussys tu shtu me neve
from the bottom to the show
Krejt me grupin po i mbledhim
Rrepera plot shqipe kudo
Po na si me turina po i hedhim lart

(Refreni)
Se femna jote o kurioze man
Per mu rri tu fol me shoqen man
Djalin o me sex ready
Ajo do pak nga ky big daddy

Big daddy big daddy she calls me big daddy(4×)

(Noizy)
Meqe refreni esht per femna
Tash rrepturat i boj gangsta
I thash varrosit mpelqen konga
I thash varrosit jam un nkong vlla
From the bottom to the show
Wowow from the boackdrop to the show
Drejt nga rruga n mikrofon
Woooww flas per jeten jeten tone
Krejt nacot i kom mas grupit
Mas grupit vijn edhe groupies
Kena femna qe vet na lusin
Ska femna qe ne ua lypim, (ne s’ua lypim)
See menjen e kena npare npare
Sillna posht e nalt si me dal npazare
Jena ma tmiret po duket ashiqare
Kallxom kush tjeter e bon si ne krejt trojet shqiptare

(Refreni)
Se femna jote o kurioze man
Per mu rri tu fol me shoqen man
Djalin o me sex ready
Ajo do pak nga ky big daddy
Big daddy big daddy she calls (Refreni)


Ky tekst u dërgua nga Otr4lifeKartolina (5)

2018-05-31 18:46:49
Se femna jote o kurioze man
Per mu rri tu fol me shoqe man
Djalin o me sex ready
Ajo do pak nga ky big daddy
2017-11-21 16:30:39
From the bottom to the show
Wowow from the boackdrop to the show
Drejt nga rruga nmikrofon
Woooww flas per jeten jeten tone
Krejt nacut i kom mas grupit
2017-11-08 10:07:23
Meqe refreni esht per femna
Thash rrepturat ti boj gangsta
I thash varrosit mpelqen konga
I thash varrosit jom un nkong vlla
U krijua nga natalia 2017-11-05 17:39:03
Krejt rinin e kom me veti
sdu perkrahje prej ju tjerve
cdo fjal qe e thom e tham prej zemre
U krijua nga Odi 2017-11-03 12:47:16
Big daddy big daddy she calls
Me big deddy

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019