Më mbaj mend (për 1 muaj)

Varrosi - Flamma Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  21

Gjithmon me vllaznin a thu se jam prej shkodre
I veshun me t zeza a thu u ktheva prej mortje
E kom rrepin e shnetshem pa asnji lloj simtome
Pse mthirrin varrosi smerrem me lloj lloj kufome
Kapish o bish nivel tjeter boti
I lind per ket pun shum e thjesht a kupto ti
Moti nket rrep e kurr se ndrrova stilin
Rrep origjinal ta masakroj ma tmirin
Rim per rim e rrjesht per rresht ti ve rresht krejt
Super bim e pim se e kena rrit vet
Intelekt pa fakultet per ket rrep mret
T fort n emision t rruni lesht n realitet
E ai si duket si michelin logo
Se gje dot k***n mi ra me dor kur shef porno
I duket vetja t shkretit si BIG
Del e fol per femra hala p*** ska q*
Kaq e patet kurva boll ju durova
Me knej ka londra me bo rrep ju msova
Me 3PM ca esht vidjo ju tregova
Me 30 vet 30 her ju parakalova
Fuck them f**k them
I’m screaming f**k them
Nese sesht i zinit ke i imi po kapen
Tu dal tu bo diss lloj lloj moter keci
Me ti pre 100 her me brisk
Me ti la me uj deti
1 pllam permi tok i thu vetes burr kot
Se qaty ku un pshurri
Ti munesh me bo not
I re pishman me ne e u kape me t’prishtines
Po asnji ska rrasi mor kokrra viktimes
Demek ti i fort demek ti je G
Demek ti bo domin demek ty sta ni
Po ti bo t fortin kot sa per me ra nsy
Nuk e bone dorentinen doruntina tboni ty
Kto nuk jan rob kto jan instagramsa
Kto jan me i shtyp jo me i shpetu ambulanca
Vemendje dashsa si karadashet
Vec fjal kot asnjonit sja ma tperballet
Noshta je trrim po ke zemren e fuksit
Shkon rrin me tjetrin se tpelqe jeta lluksit
Si bon ai pse mos ta bosh dhe ti
Po ca do bosh kur n sken del interesi
E ti tjetri ke lek po tpelqe fama
Ke qef me ra nsy me tregu se je nona
Me ta var naj njona se vet sun i kapish
Ju sjeni shok keni interes tperbashket
Ja dhe ca rrjeshta per ket si i shkelem buken
Ti ske pas me honger ne barkun ta mushem
Ore ku je sa i eger habadaba n mikrofon
Hajde rruma mfal Ruma se se thu dot “RR”
Cjan kto muhabete gagaci lalit
Vec rrena tu fol tu i ra me grushta k***t
Nkoken tane me bo be hala njeri skam ngju
Kush ta futi prasin nbyth si je tu fluturu
Tkam than ke talent mthe t inspiroj per rrep
Po ti nuk je gangster qaty e dhive krejt
Pse nuk fol drejt po del si kurvat tu rrejt
Kur the sjam OTR qaty sbone perpjet
Do mandatin ti hajde merre e di venin
Hajde merrma ngoj se mandat ja kam vu emrin
Sa per dijeni e kam shpin midis londre
E verteta me qera jeto familja jote
Skom dasht me tbo diss se tkam pas si vlla
Pa tpas hak as hile dole cunat tu i sha
Thjesht na tregove se je kokrra bythq***t
Asiher paulo dybala sbohet legjend si maldini
E ti kokrra palles si rri tu trrash zonin
Hey makarena spo trrem asnjonin
Dumb motherf*cka trego ku e ke hallin
Hajde kur t dush si tdush ta caj ballin
Sun ma ul moralin asnji nga ju o dhjaksa
Anal juve ju pelqe ka mrapa
Pederasta ju rraf me shapka
Then I have one of my bi**hes
Me ju shkel me taka
Mu team so big duket si ushtri
Malli bardh kalo ka mali zi
Ti je drogaxhi nuk shet drog o G
Ma i mir se ti un jam dor me ni
Fuckin prostituta menut se u tutem
Tani t gjejn bir e tfuten se e mushen kupen
Jeni tmirpritun kur t doni e dini rrugen
Lagja 13 Plazh Death city Durres
Jeni uj posht ures
Keni sjelljen e kurves
Me ju kap me ju gjujt nlum
Me numru gurt n fund t hurdhes
Boll ja rrujtet zhurmes hajde rruni ket timin
E di dordolec mas koke merito cekicin
Vet u hongri bytha m qitet jasht kontrolli
Tani hypni ktu shifni stambollin
Pussy ke vec fjal si puna fjalorit
Se ke q* profesoreshen ja ke marr ngoj profesorit
Tu bo kokrren e horrit kokrra e morrit
Kshu bohet rrepi kokrra barbonit
Vdiq pop smoke krejt tu vjedh stilin e diorit
Po Big varrosi t varros midis oborrit
Shperthej si tritoli kur i gjuj kto rreshta
Fillestart e k***t dun mu shty me mjeshtra
Hajde na e rruni skeni nevoj per ftesa
Kush pelqe muziken tuj n vesh ju pjerdhsha
Hajde thuma nftyr leje instagramin
Pabuks dykilsh dukesh si grafi spitali
Shum e vertet varrosi gju per peshk
Po ti je ai krimi si kam me vu ngrep
Veja gishtin kokes mor spillqi tetoves
Rri si burr mas fjalve si i qet prej gojes
Normal nuk je varrosi mor kokrra cifutit
Kur ta thon mbiemrin duket sikur thon M’hongsh mutin
Mos u nal beata f**k it I go acappela
Se hala skam maru pun ne kto baxhella
Leje ca u thot goja tregoni ca u thot zemra
Pranaj sdilni perpara se ju bje zemra ke themra
Si va merr menja mu shty me legjenda
Apo per fam e shitni dhe bythen o legena
Ska si tjeni ju kur ka Luan per Hiena
Fuck it po e mylli apo ti them dhe 4 tlehta
Si gjak naper vena my flow pa instrumenta
Ju shti naper barrela sa her gjuj rreshta
Skena kundershtar e jo ma konkurenta
Ju per momentin nuk jeni per monumenta
(Hahahaha u get me tani dilni boni dissa llaka llaka si ato pornstaret
Kur e morin ngoj
Kaq kisha un
Noten
Varrosi
Renditja: Top 200
Publikimi: 02/04/2021
Teksti: Varrosi
Video Produksioni: Alizie


Varrosi - Flamma
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Flamma".
3. Video është e këngës "Flamma", por nuk këndohet nga Varrosi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

2

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Varrosi:


Komente 2