Vasfije Krasniqi
Vasfije Krasniqi
Vasfije Krasniqi
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: popullore moderne
Vasfije Krasniqi është këngëtare. Më datë 12 Qershor 2020, Vasfije Krasniqi publikon videoklipin "Ike Ike". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Ilir Berani.

Më datë 19 Qershor 2021, Vasfije Krasniqi publikon videoklipin "E Hjeshmja E Konakut". Muzika e këngës u punua nga Emin Aliu, teksti u shkrua nga Sami Aliu, ndërsa për orkestrimin u kujdes Xheni Meçe.
Më datë 16 Korrik 2021, Vasfije Krasniqi publikon videoklipin "Ta Shoh N'valle Gurbetqarin".

Më datë 1 Shkurt 2022, Vasfije Krasniqi publikon videoklipin "Mbane Farefisin".

Më datë 23 Shtator 2022, Vasfije Krasniqi publikon videoklipin "Rak Tak". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Ilir Berani, ndërsa orkestrimi u realizua nga Xheni Meçe.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0