Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Vasil Dede

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
Vasil Dede është një autor këngësh i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Arjon Gjini

Gezim Mneri

Elvis Duro

Naim Plaku

Luan Dagistani

Jurgen Shira

Vasil Tole

Kol Susaj

Gent Bejko

Lambert Jorganxhi


Tags: Vasil Dede

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet