Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vasillaq Gremi

Vasillaq Gremi
  • Vendlindja:
  • Fier 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 56 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 30 Korrik 1965
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♌ Luani
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  6

Vasillaq Gremi është këngëtar i njohur. Më datë 2 Tetor 2019, Vasillaq Gremi publikon videoklipin "Dhurate Per Ditelindje". Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Rino Boci.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera


Komente 0