Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vaske Curri - Syzeza Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

O shoke c`me thoni syzeza me shkoji
Syzeza me shkoj o posht e nga perroi o edhe me veshtroj

Syn ma rrotulloji vetullen ma shajtoji digjej zjarr nuk shuej moj o c`me perveloj moj o q`me perveloj

cupa qe kam pare me treti te thare posht e ne te lare moj ter diten kam qare moj ter diten kam qare o kam qare

syn mbi shtepi ja hodha hapi deren bele holla ta zinja me dridhej dora dora edhe goja moj nje fjale si fola

O shoke c`me thoni syzeza me shkoji
Syzeza me shkoj o posht e nga perroi o edhe me veshtroj
Vaske Curri
Publikimi: 15/10/2011


Vaske Curri - Syzeza
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Syzeza".
3. Video është e këngës "Syzeza", por nuk këndohet nga Vaske Curri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vaske Curri:


Komente 0