Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vaske Curri - Murit Ne Bash Te Odes  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Bilbili I Permetit"

Komente

Asnjë Koment

30/01/2014

2014-01-30T13:03:51+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Murit Ne Bash Te Odes" kënduar nga Vaske Curri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vaske Curri i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Vaske Curri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet