Më mbaj mend (për 1 muaj)


Vaske Curri - Te Prita Moj Mike

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Prita Moj Mike".
3. Video është e këngës "Te Prita Moj Mike", por nuk këndohet nga Vaske Curri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Vaske Curri - Te Prita Moj Mike  (Feat. Laver Bariu)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  42

Këngë e albumit:

"Hite Jugu Vol.1"

Këngë e albumit:

"Te Prita Moj Mike"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Laver Bariu

30/01/2014

2014-01-30T13:03:50+00:00atje poshte moj
hajde moj ne ato gjethe(2x)

te prita o moj mike
o pse s erdhe (2x)
te zuri gjumi moj
a moj me genjeve (2x)

me zuri more
me zente more renda
o dal ne dere
e therret nena(2x)
kthehu bije hajde o moj brenda
o se kemi o moj pune o te renda(2x)

o nene moj nene mavria
hallet dhe dertet e mia (2x)
hallet dhe dertet e mia
nuk i di as perendia
nuk i di as perendia
vec kjo zemere mavria (2x)

un ty o moj aman te kam thene
o mos e pyete o te te eme (2x)
bej sikur do dalc o moj ne leme
o te lozim sic lozem mbreme (2x)


Ky tekst u dërgua nga xhoni
Më Shumë Këngë Nga Vaske Curri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet