Më mbaj mend (për 1 muaj)


Vaske Curri - Cupe 16 Vjece

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Cupe 16 Vjece".
3. Video është e këngës "Cupe 16 Vjece", por nuk këndohet nga Vaske Curri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Vaske Curri - Cupe 16 Vjece  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"Te Prita Moj Mike"

Komente

Asnjë Koment

30/01/2014

2014-01-30T13:04:16+00:00Cupe 16-te, vjete o imjeri une, nazet mi ke si nje grua eee...(2 here)

vdeksha, vdeksha, vdeksha per nazet e tua aman aman...(2 here)

apo duke patur pusin brenda n'oborr i mjeri cdeshe, qe m'erdhe ne krua....(2 here)

cdesheeee, cdesheee, cdeshe qe me erdhe ne kruaaa...eee(2 here)

aman,aman...

apo duke trongellitur gjymet i mjeri une isharet me jepje mua,

une erdha te ti merrja gjymet i mjeri une, gjoja me the nuk gatuaj ee...

vdeksha,vdeksha,vdeksha mbi duart e tua eee...(2 here)

aman aman.


Ky tekst u dërgua nga Edlira
Më Shumë Këngë Nga Vaske Curri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet