A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Dashurinë e Humbur

S'ishte E Thënë!

Kur të kërkova,ti nuk ishe,
Kur më kërkove,s'isha unë,
Nuk u gjetëm.Por ç'faj më kishe?
Edhe unë faj,s'të kisha shumë!

Sa herë në jetë u kërkuam?
Diku u humbëm,dhe tashti..
Të tjerë na duan,të tjerë duam,
Ndaj nuk më vjen,ndaj nuk të vi..!

- poezi nga Vaso Dushi


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  6

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019