A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Dashurinë e Humbur

Ditëlindja Ime!

Ditëlindja ime erdhi,
Si një stuhi,si një rrebesh
Ëndrrat tona fshiu,zverdhi
Mori fund çdo gjë mes nesh!

Por kështu qe shkruar fundja,
Fati bishë,unë preja isha,
Po ta dija se do të humbja
Ditëlindje hiç mos kisha..!

- poezi nga Vaso Dushi


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  1

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019