Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vatra - Bashke Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


dikur te kisha pran te mbaja afer dhe te shijoja dikur ishim bashk me doje shum dhe shum te doja koha vjen e shkon shkoj djellin po perendon shpresa mrin te ti kur ne ishim vetem nji shko tani koha shkon edhe paty shkurt shko tani koha shkon edhe pa ty shikimi isht rastesi do te gjej perjetsi eeee ne cdo kend je ti shikoj veten edhe ty koha pas me vjen zhdukesh sikur neper er koha na harxhoj nje diell perendoj shpresa nuk u tret smunda te ri i qet shko shko taini koha shkon edhe pa ty shikimi ishte rastesi do te gjej perjetsi koha na harxhoj nje djell perendoj shpresa nuk u tret smunda te ri i qet......


Ky tekst u dërgua nga DonaVatra
Publikimi: 05/03/2008
Festivali: Top Fest 5


Vatra - Bashke
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bashke".
3. Video është e këngës "Bashke", por nuk këndohet nga Vatra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0