Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vaxi - Ne Çdo Zemer Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Sa te doja te mi falesh 
Ato puthje qe i meritoje
Ne jeten time hyre si engjulle
Me asgje moj nuk te ndroje
Qe ti te ikesh dhe te me lesh
Jo kete smuj ta besoje

Ref 2here 

Ne  cdo zemer ka nje zane 
Zane e zemres ti
Syri keq kur ty te shef 
Lete pelcasss 
E cme duhet nga kam ardh 
E cme duhet nga po shkoj 
Me ty zemer vetem te takoj ohhh

Sa shum vite per ty jam lodhur
Pas teje mbeta i marr 
Ne jeten time hyre si engjulle
Me asgje moj nuk ndroje
Qe ti te ikesh dhe te me lesh 
Jo kete smuj ta besoj 

Ref 2 her 

Ne  cdo zemer ka nje zane 
Zane e zemres ti
Syri keq kur ty te shef 
Lete pelcasss 
E cme duhet nga kam ardh 
E cme duhet nga po shkoj 
Me ty zemer vetem te takoj ohhh


Ky tekst u dërgua nga Vaxi


Nuk kemi video për këtë këngë.


Vaxi
Renditja: Top 200
Publikimi: 15/09/2012


Vaxi - Ne Çdo Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Çdo Zemer".
3. Video është e këngës "Ne Çdo Zemer", por nuk këndohet nga Vaxi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vaxi:


Komente 0