Vedat Ademi

Mund Te Ishim Bashke ➡ Nous Pouvons être Ensemble

 Shqip ➡  Frengjisht
Not Yet Rated

Translate A Song »

More Translations »

Translated by: oriad


Mund Te Ishim Bashke

Siluete n'mendje te shoh
Mundohem ta prek ta ledhatoj
Nete te gjata me ty kujtoj
Ne enderr me the te perqafoj

Pyes pse nuk vjen
koha qe e lam
S'dua prej teje lutje as mesazh
Tani mund te jesh
diku me nje djale
Dua te te them
se mund te ishim bashke

Rruges ecen dhe sme sheh
mban ne krah dike tani
S'di cmund te jepja per nje nate
me ty prane vetem prane

Pyes pse nuk vjen
koha qe e lam
Nuk kerkoj prej teje
lutje as mesazh
Tani mund te jesh
diku me nje djale
Dua te te them
se mund te ishim bashke

Pyes pse nuk vjen
koha qe e lam
Nuk kerkoj prej teje
lutje as mesazh
Tani mund te jesh
diku me nje djale
Dua te te them
se mund te ishim bashke

Stinen e veres do ta shoh gjithmon i trisht
Ti vetem me fto
Vetem nje here
jo smund te ndodhe
Te ndjej dicka aq shume te forte dhe tmos jet vone

Pyes pse nuk vjen
koha qe e lam
Nuk kerkoj prej teje
lutje as mesazh
Tani mund te jesh
diku me nje djale
Dua te te them
se mund te ishim bashke

se mund te ishim bashke

se mund te ishim bashke


Nous Pouvons être Ensemble

ombre dans ma cervelle je te vois
je m’efforce pour te touche,pour t’embrasse
pour longs nuit avec toi je me souviens
dans mon rêve tu me dis “je t’embrasse”
je demande pourquoi ne tourney pas
le temps que nous avons laissé
je ne veux ni prière, ni sms
maintenant tu peux être avec un garcon
je te veux dire
que nous pouvons être ensemble
tu passe la rue sans voir moi
tu as autre personne maintenant
tu ne sais pas que je fairai pour nuit avec toi
côte á côte seulement côte á côte
je demande pourquoi ne tourney pas
le temps que nous avons laissé
je ne veux ni prière, ni sms
maintenant tu peux être avec un garcon
je te veux dire
que nous pouvons être ensemble
je verrai le season d’été tout le temps triste
tu seulement invete-moi
seulement un fois
non,ne peut être pas
que je peux sentir quelque chose forte
et ne sera pas tarde

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019