Vedat Ademi & Samanta Karavella

Po Me Prite ➡ Si Tu Me Esperas

 Shqip ➡  Spanjisht
Not Yet Rated

Translate A Song »

More Translations »

Translated by: oriad


Po Me Prite

Shoke te mire ne te dy
vjen e hidhur kjo
por eshte thjesht komedi
Tradhetar syt e tu
porsi xhama te thyer
do mbeten tek un.

E tani ti m`trego
perse kengen degjon
kur ti afer jo nuk me mban.
E tani ti m`trego
perse kengen time degjon.

Ref(3x)
Nje fjal dhe kthehem un
po me prite ti
nga fundi botes vij.
Po me prite ti...

Veshtroj jasht bie shi
jam un qe lagem
por ftoht ke ti.
Fola un fole ti
nuk ka vend per ne
t'jemi shok te mire.
E tani ti me trego
perse kengen time degjon

Ref(3x)
Nje fjal dhe kethehem un
po me prite ti
nga fundi botes vij.
Po me prite ti oooo.........


Si Tu Me Esperas

-buenos amigos nosotros dos sera amargo,pero es solo una comedia
traidor tus ojos,como
y ahora dime porque escuches mi cancion,cuando tu no me tienes cerca
y ahora dime porque escuches mi cancion
una palabra y yo regreso si tu me esperas
del fin de mundo yo regreso,si tu me esperas
del fin de mundo yo regreso
una palabra y yo regreso si tu me esperas
del fin de mundo yo regreso si tu me esperas
veo a fuera,juvia,soy yo que soy mojada,pero frio tienes tu
hablo yo,hablas tu,no tiene lugar para nosotros por ser Buenos amigos
y ahora tu dime porque tu escuches mi cancion
una palabra y yo regreso si tu me esperas
del fin de mundo yo regreso,si tu me esperas
del fin de mundo yo regreso

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019