A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vedat Ademi

Koha S'kthehet ➡ El Tiempo No Regresa

 Shqip ➡  Spanjisht
Not Yet Rated

Translate A Song »

More Translations »

Translated by: oriad


Koha S'kthehet

jo se di
si iken shkuan kaq shume vite perseri
dhe sot ti fle ne zemren time
une e di
e padukshme eshte ajo qe ndjej
ajo qe ndjej

ref. nje dite qe bosh vjen
dhe une nuk jam me ty
nje dite qe koha s kthen
dhe une te dua ty
per mua je ti
nuk ka me tjeter veeend
jooooo

ref....

eci vetem
dhe pas me ndjek vec hija ime
dhe kudo
ne kete qytet gjej vec kujtime
prap ti mbledh
dhe vizatoj me to portretin tend
portretin tend

ref. nje dite qe bosh vjen
dhe une nuk jam me ty
nje dite qe koha s kthen
dhe une te dua ty
per mua je ti
nuk ka me tjeter vend

ref....

ref....


El Tiempo No Regresa

no lo se come se fueron tantos anos
y hoy tu duermes en mi corason
yo se invisible es lo que yo siento
lo que yo siento

un dia que bacio llega
y yo no soy contigo
un dia que el tiempo no regresa
y yo te quiero a ti
por migo eres tu
no hay otro lugar

camino solo
y por atras me sigue mi reflejo
y por todo lados
in esta ciudad veo recuerdos
y yo I reuno
y pinto con los recuerdos tu portret
tu portret

un dia que bacio llega
y yo no soy contigo
un dia que el tiempo no regresa
y yo te quiero a ti
por migo eres tu
no hay otro lugar

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019