A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vedat Ademi

Aventure ➡ Adventure

 Shqip ➡  Anglisht
Not Yet Rated

Translate A Song »

More Translations »

Translated by: oriad


Aventure

Vertet e ndjej se
duhet pak kohe
E ke vene re qe
keshtu nuk na shkon
Po te ishe une
...a do prisje gjate per asgje?
Doje respekt ti
ate une ta dhashe
Doje dhe vleresim
nuk more aq pak
Sa pretendon se nga une
ti ke marre gjithmone...
Po me ngjan me eksperiencat qe kalova
fundja ju jeni njesoj
dhe kjo do me perndjek gjithmone...

Refreni:
Nese do kthehesh
nuk do jem me une
dhe do mbetesh e kaluara
me e erret
nje aventure qe keq shkoi (x2)

E di se neser
do te harroj
Edhe adresen
dhe numrin tend
Miremengjes liri
jam gati te rifilloj
Nuk do te jem me
ne te njejtin vend
Ku ne te dy
mund te rastisim atje
Jam i zoti qe te fshij kujtimin tone...
Po me ngjan me eksperiencat qe kalova
Fundja ju jeni njesoj
dhe kjo do me perndjek gjithmone...

Refreni:
Nese do kthehesh
nuk do jem me une
dhe do mbetesh e kaluara
me e erret
nje aventure qe keq shkoi (x2)

Refreni:
Nese do kthehesh
nuk do jem me une
dhe do mbetesh e kaluara
me e erret
nje aventure qe keq shkoi (x2)


Adventure

I really feel that
we need some time
have you seen that
like that we can’t go on
if you will be me
you will wait so long
you want respect
I give it to you
you want appraise
you don’t take less than
what you pretend from me
you always take it
it seems like the experience I have passed
at the end you are the same
and this will follow me forever


if you want to return
I wont be
and you will be the darkest past
an adventure who


I know it tomorrow
I will forget you
your address,your number
good morning free
I am ready to restart

I wont be anymore
in the same place
when we will be there
I am good for take off our memories

it seems like the experience I have passed
at the end you are the same
and this will follow me forever

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019