A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vedat Ademi

Emrin Tim ➡ My Name

 Shqip ➡  Anglisht
Not Yet Rated

Translate A Song »

More Translations »

Translated by: oriad


Emrin Tim

Ku do qe te jesh
Ke do te takosh
Kur gjithcka te kesh
Do te duket bosh
Njerez qe nxitojn
te shtyjn pa te pare
Tani te mungojn
Ata syt e tij
Per ty kaan qar

Ref. :
Vetem do mbetesh ti dhe sonte
Jeta te ngjan me nje ndeshkim
Njerez qe fjalen s`ta degjojn dhe..
Si nje mallkim thone emrin tim
Vetem do mbetesh ti dhe sonte
Sa do te vi ndonje harrim
Dhe sa te tjer ty do ta din se
Plaget te mbajn emrin tim

(Ooo ooo Ooo ooo)

Pak nga une kerkon
Humbur ne ket qiell
Fjalet qe degjon
S`kan te njejten vler
Hapat ty te cojn
Vec ne nje drejtim
Rruget qe kalon
Do ken emrin tim
Do ken Emrin Tim

Ref. :
Vetem do mbetesh ti dhe sonte
Jeta te ngjan me nje ndeshkim
Njerez qe fjalen s`ta degjojn dhe..
Si nje mallkim thone emrin tim
Vetem do mbetesh ti dhe sonte
Sa do te vi ndonje harrim
Dhe sa te tjer ty do ta din se
Plaget te mbajn emrin tim

Vetem do mbetesh ti dhe sonte
Jeta te ngjan me nje ndeshkim
Njerez qe fjalen s`ta degjojn dhe..
Si nje mallkim thone emrin tim
Vetem do mbetesh ti dhe sonte
Sa do te vi ndonje harrim
Dhe sa te tjer ty do ta din se
Plaget te mbajn emrin tim


My Name

wherever you will be
whom you will meet
when you will have everything
it will look empty
people which hurry
they push you,without look at you
now you miss those eyes
that for you,they have cried

lonely you will be tonight
life looks as a punishment
people don’t listen your words and
as malediction they say my name
lonely you will be tonight
when will come a forgetting
how many people will know
that your wound have my name

(ooo ooo ooo ooo)
a little from me you search
lost in this sky
the words you listen
don’t have the same estimation
your steps send you
in one only direction
the ways you pass
they will have my name
they will have my name

lonely you will be tonight
life looks as a punishment
people don’t listen your words and
as malediction they say my name
lonely you will be tonight
when will come a forgetting
how many people will know
that your wound have my name

lonely you will be tonight
life looks as a punishment
people don’t listen your words and
as malediction they say my name
lonely you will be tonight
when will come a forgetting
how many people will know
that your wound have my name

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019