A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vedat Ademi

Emrin Tim ➡ Mi Nombre

 Shqip ➡  Spanjisht
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Translate A Song »

More Translations »

Translated by: oriad


Emrin Tim

Ku do qe te jesh
Ke do te takosh
Kur gjithcka te kesh
Do te duket bosh
Njerez qe nxitojn
te shtyjn pa te pare
Tani te mungojn
Ata syt e tij
Per ty kaan qar

Ref. :
Vetem do mbetesh ti dhe sonte
Jeta te ngjan me nje ndeshkim
Njerez qe fjalen s`ta degjojn dhe..
Si nje mallkim thone emrin tim
Vetem do mbetesh ti dhe sonte
Sa do te vi ndonje harrim
Dhe sa te tjer ty do ta din se
Plaget te mbajn emrin tim

(Ooo ooo Ooo ooo)

Pak nga une kerkon
Humbur ne ket qiell
Fjalet qe degjon
S`kan te njejten vler
Hapat ty te cojn
Vec ne nje drejtim
Rruget qe kalon
Do ken emrin tim
Do ken Emrin Tim

Ref. :
Vetem do mbetesh ti dhe sonte
Jeta te ngjan me nje ndeshkim
Njerez qe fjalen s`ta degjojn dhe..
Si nje mallkim thone emrin tim
Vetem do mbetesh ti dhe sonte
Sa do te vi ndonje harrim
Dhe sa te tjer ty do ta din se
Plaget te mbajn emrin tim

Vetem do mbetesh ti dhe sonte
Jeta te ngjan me nje ndeshkim
Njerez qe fjalen s`ta degjojn dhe..
Si nje mallkim thone emrin tim
Vetem do mbetesh ti dhe sonte
Sa do te vi ndonje harrim
Dhe sa te tjer ty do ta din se
Plaget te mbajn emrin tim


Mi Nombre

donde estaras
quien encontraras
quando tendras todo
lo vedras bacio
gentes que coran
sin mirarte
en este momento te extranan sus ojos
que por ti han llorado

sola estaras y este noche
la vida te parece como un castigo
gentes que no te escuchen
como un maldicion te disen mi nombre
sola estaras y esta noche
quando viendra un olvido
y cuantos savran que tus heridas
tienen mi nombre
[ooo ooo ooo ooo]
un poquito de mi quieres
perdida en este cielo
las palabras que escuches
no tiendran el mismo valor
los pasos a ti te llevan
solo en un camino
los caminos que pasaras
tiendran mi nombre
sola estaras y este noche
la vida te parece como un castigo
gentes que no te escuchen
como un maldicion te disen mi nombre
sola estaras y esta noche
quando viendra un olvido
y cuantos savran que tus heridas
tienen mi nombre
sola estaras y este noche
la vida te parece como un castigo
gentes que no te escuchen
como un maldicion te disen mi nombre
sola estaras y esta noche
quando viendra un olvido
y cuantos savran que tus heridas
tienen mi nombre

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019