A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vedat Ademi

Per Ty ➡ Senin Için

 Shqip ➡  Turqisht
Not Yet Rated

Translate A Song »

More Translations »

Translated by: umer.brruti.3


Per Ty

Nis te shkruaj nje kenge
per diku e dike
dhe pse ne mungese te saj
e ndjej te ndjej per te
Te dy donim nje kenge
por me shume ajo
nje frymezim me pushtoj
ne çast nis t'kompozoooj

Ref:
Çdo dite e me shume
Era vjen e me sjell kujtimin tend
Kam nevoje per ty
Te t'shoh ne syyyyyyyy
Çdo nate e me shume
Ndjej te duuua , e t'perqafoj
Ajo qe s'mundem te bej
Ty s'do t'haroooooooj

Dhe kur fleeetet mungojne
dike nis t'i kerkojne
vijne me eren ngadale
kto vargje sjeeell dhe mi fal
Te dy donim nje kenge
por me shume ajo
nje frymezim me pushtoj
ne çast nis t'koompozoooj

Ref:
çdo dite e me shume
era vjen e me sjell kujtimin tend
kam nevoje per ty
te shoh ne syyyyyyyy
çdo nat e me shume
ndjej te duuua , e t'perqafoj
ajo qe s'mundem te bej
ty s'do t'harroooj

Ndjej ndonjehere qe te kem frike
nga trishtimi me i trishte
ku sa dhe fryma duket se me ndal
nje here dukem ndryshe sa them jam shume me fat
sa per veten dhe per ty jam lumtur gjaaate...

çdo dite e me shume
era vjen e me sjell kujtimin tend
kam nevoje per ty
te shoh ne syyyyyyyy

Ref:
Çdo dite e me shume
Era vjen e me sjell kujtimin tend
Kam nevoje per ty
Te shoh ne syyyyyyyy
Çdo nate e me shume
Ndjej te duuua , e t'perqafoj
Ajo qe s'mundem te bej
Ty s'do t'harrooooj


Senin Için

Bir şarkı yazmak başlıyorum
bir yere ve birini için
ve onun yokluğunda rağmen
hissediyorum hissetmek onun için
Ikimiz bir şarkı istiyorduk
ama daha fazla o
bir ilham istila beni
hemen oluşturmak başlıyorum

Ref:
Her gün daha fazla
Rüzgar gelir ve senden hatıra getiriyor
Sana ihtiyacım var
Gözlerine görmek için
Her gece ve daha fazla
sevgi hissediyorum, sarılarak seni
Ben yapamam neler
Sana unutamadım

Ve zamana yaprak eksik
birini aramak başlıyor
yavaş rüzgarle geliyor
Bu ayetler getiriyor ve affet benim
Ikimiz bir şarkı istiyorduk
ama daha fazla o
bir ilham istila beni
hemen oluşturmak başlıyorum

Ref:
Her gün daha fazla
Rüzgar gelir ve senden hatıra getiriyor
Sana ihtiyacım var
Gözlerine görmek için
Her gece ve daha fazla
sevgi hissediyorum, sarılarak seni
Ben yapamam neler
Sana unutamadım

Bazen korkuyorum gibi hissediyorum
en üzücü üzüntü
bile bile nefesim durdurun gibi görünüyor
bir kere farklı görönüyorum
kendimi kadar için ve senin için çok dua ettim...

Her gün daha fazla
Rüzgar gelir ve senden hatıra getiriyor
Sana ihtiyacım var
Gözlerine görmek için

Ref:
Her gün daha fazla
Rüzgar gelir ve senden hatıra getiriyor
Sana ihtiyacım var
Gözlerine görmek için
Her gece ve daha fazla
sevgi hissediyorum, sarılarak seni
Ben yapamam neler
Sana unutamadım

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019