A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vedat Ademi

Vetem Ti ➡ Only You

 Shqip ➡  Anglisht
Not Yet Rated

Translate A Song »

More Translations »

Translated by: oriad


Vetem Ti

Ti si nje engjell, e zbukurove jeten tone
Sa shume te duam, nuk munden fjalet ta tregojne.
Kur ti qesh, e gjithe bota ndriçon,
Kur ti qesh, ne jetojme...
Ti shpirt i vogel, ti je refreni kenges tone.
Ti shpirt i vogel, ti je motivi qe jetojme...

REF 2x :
Vetem ti, vetem ti, na fale
gjithe boten mbare
Vetem ti, vetem ti, na bere
te kemi krahe...
Vetem ti, vetem ti...na solle,
gjithe lumturine qe donim...
Vetem ti, sa shume jete, na fal...

Nje dite do rritesh, dhe jeta eshte nje rruge e gjate.
Ti zemrat tona, kudo qe shkon, me vete mban...
Mos harro, se gjithmone jemi bashke
Mos harro, sado larg…
Ti shpirt i vogel, ti je refreni kenges tone.
Ti shpirt i vogel, keshtu do jesh per ne gjithmone.

REF 2x :
Vetem ti, vetem ti, na fale
gjithe boten mbare
Vetem ti, vetem ti, na bere
te kemi krahe...
Vetem ti, vetem ti...na solle,
gjithe lumturine qe donim...
Vetem ti, sa shume jete, na fal...


Only You

As an angel, you made our life beautiful
How much we love you, words can't show it
When you smile, all the world light up
When you smile, we live
You sweetheart, you are the refren of our song
You sweetheart, you are the reason of our life

Only you, only you, gave us
The whole world
Only you, only you, made us
with wings
Only you, only you, brought to us
all the happiness that we wanted
Only you, give us so much life
One day you will grow up and life is a long way
You keeps our hearts with you wherever you will go
Don't forget, we are always together
Don't forget, it doesn't matter the distance
You sweetheart, you are the refren of our song
You sweetheart, you will be forever for us

Only you, only you, gave us
The all world
Only you, only you, made us
with wings..
Only you ,only you, brought to us
all the happiness that we wanted
Only you, give us so much life

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019