Add Lyrics
  Add Poems
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • teksteshqip.com

Ju lutemi qe perkthimi te jete sa me i sakte dhe pa perdorur Google Translate.

Faleminderit per kohen tuaj.

Vedat Ademi - "Zemren Time Ke"

Teksti origjinal i kenges

[REF.:]
Ti me thoje zemren time ke
Me premtoje dashuri te perjetshme
Si perhere, une do te pres atje
Dhe pse e di nuk ke me ardhe, veten genjej

Ska rendesi se je larg, dhe nuk jemi me bashke
My Babyyy
As largesia s’me ndal, sa hete t’kujtoje te ndjej prane
Je ti jeeee

Dua te kem prane si atehere
Kur thoja vec e imja ti je
E ti vec qeshje
Ndonese me tjeter ti je, ndoshta ne zemer e ke
Vec du me dite a me ndjen

[REF.:]
Ti me thoje zemren time ke
Me premtoje dashuri te perjetshme
Si perhere, une do te pres atje
Dhe pse e di nuk ke me ardhe
Veten genjej

Po du met rrefy se pom mungon
Dhe largesia pom lodhe, edhe pse shume thera kam
Po du met tregu se me ka marr malli
Mu kthy me ty t’gjitha ti fali
Besoooo

[REF.:]
Ti me thoje zemren time ke
Me premtoje dashuri te perjetshme
Si perhere, une do te pres atje
Dhe pse e di nuk ke me ardhe
Veten genjej
Titulli i perkthyer:


Gjuha Origjinale e Kenges (Kerkohet)

Gjuha e Perkthimit: (Kerkohet)


Teksti i perkthyer:


(Mund të lihet bosh)teksteshqip.com © 2007 - 2019