A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Ke Harruart” Nga Vedat Ademi


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4
[25-06-2014]
Vedat Ademi lanson edhe projektin e tij të radhës për këtë verë, një këngë nga klasiket e tij me titull "Ke Harruar".Me produksion të Ermal Mamaqit, këngëtari Vedat Ademi ka sjellur këngë të re bashkë me videoklip.Kënga është me muzikë nga Marsel Gunga dhe tekst nga Endrit Mumajesi, me të cilin Vedati duket se gjithmonë ndahet i kënaqur, pasi kjo është kënga tretë të cilës Endrit Mumajesi i bën tekstin, pas ‘Një jetë me ty’ dhe ‘Në zemër të mbaj’ me Yllka Kuqin, të dy këto këngë shumë të suksesshme.Videoklipi, si zakonisht, është punuar nga Pro Video. (lajmi)

      Vedat Ademi - Ke Harruar [Teksti dhe Klipi]
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019