A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Vedat Ademi: “Capital T është Një Talent I Rrallë”


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
[26-07-2014]
Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Vedat Ademi, ka deklaruar në një prononcim për Telegrafin se ai është shumë i kënaqur me projektet e këtij viti.

Vedat Ademi publikoi një bashkëpunim me Capital T më herët gjatë këtij viti, një projekt mjaft inspirues, që u dëgjua shumë dhe pati sukses të konsiderueshëm.

I pyetur nga Telegrafi se si vlerësoi këtë projekt, Vedati tha se ai vlerësoi para së gjithash bashkpuntorin, reperin Capital T.

“Capital T është një talent i rrallë, një reper shumë i mirë. Ishte e lehtë të bashkëpunojmë. Jam shumë i kënaqur nga ky projekt”, theksoi Vedati.

Ai shtoi se është i angazhuar shumë në koncerte, sidomos në Shqipëri.

Vedati njihet për hitet e tij “Emrin Tim” dhe “Për Ty”.
 (Telegrafi)

      Capital T - Hapat E Mi (Feat.Vedat Ademi) [Teksti dhe Klipi]
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019