A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Vedat Ademi: “Një Këngë Rrënqethëse Po Vjen...”


Not Yet Rated

[15-08-2014]
Vedat Ademi nuk e ka në plan të ndalet. Këngëtari ka treguar se është gati për të bërë një këngë të re

Vedat Ademi ka zgjedhur që projektet e tij për këngët e reja ti ndaj me miqtë e tij nëpër rrjete sociale.

Kështu ka bërë edhe me projektin e tij më të ri që ai e ka paralajmëruar se do ta realizojë së shpejti.

Ademi lajmin e ka dhënë në Instagram ku ka shkruarL

"Me kompozitorin e zemrave Endrit Shani @endritshani... Një këngë që mua ma rrënqeth mishin po vjen", ka shkruar ai.
 (Express)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019