Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video Top 200

Vedat Ademi - Koha S'kthehet  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  83

Komente

2 🔥

23/05/2010

2010-05-22T23:00:00+00:00

Muzika:

Kledi Bahiti

Këngë e albumit:

"Vjeshte-Dimer 2011-2012"

Këngë e albumit:

"Koha S'kthehet"

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 10

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2010

Pjesëmarrëse në

Top Fest 7


jo se di
si iken shkuan kaq shume vite perseri
dhe sot ti fle ne zemren time
une e di
e padukshme eshte ajo qe ndjej
ajo qe ndjej

ref. nje dite qe bosh vjen
dhe une nuk jam me ty
nje dite qe koha s kthen
dhe une te dua ty
per mua je ti
nuk ka me tjeter veeend
jooooo

ref....

eci vetem
dhe pas me ndjek vec hija ime
dhe kudo
ne kete qytet gjej vec kujtime
prap ti mbledh
dhe vizatoj me to portretin tend
portretin tend

ref. nje dite qe bosh vjen
dhe une nuk jam me ty
nje dite qe koha s kthen
dhe une te dua ty
per mua je ti
nuk ka me tjeter vend

ref....

ref....


Ky tekst u dërgua nga  irida   nadia
Më Shumë Këngë Nga Vedat Ademi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet