A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Vedat Ademi - Ne Frymen Tende


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  48

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

04/11/2012

2012-11-04T23:56:59

Music & Arrangement:

Gent Myftaraj

Lyrics:

Big Basta

Participating in

Kënga Magjike 2012


Sa te njoha u pushtova
Thjesht me nje shikim
Trupi drithem si rrufe me shkoj
Te vura emrin tim
Cdo e qeshur cdo e puthur
Ishte cmenduri
Afer teje ne qiellin e shtate
Pa ty zbrazeti

Te besoooooj
Te besoj gjithcka se ti une jam
Me thuaj a ke kufi
Per nje keng
Te jetoj kur frymen tende
Ma dhe te jap shpirt

Mos me thuaj Se nje tjeter
Si une mund ta gjesh
Si tapet kur zbathur ti kalon
Une dhe mund te jem
Ti pran detit lart ne quei
Hypur mbi balon
Nuk kam frike te hidhem as te vdes
Tek ty do frymoj

Te besoooooj
Te besoj gjithcka se ti une jam
Me thuaj a ke kufi
Per nje keng
Te jetoj kur frymen tende
Ma dhe te jap shpirt

Me shiko dhe une ty jam
Te dua te dua
Me shume me shume nuk ka

Te besoooooj
Te besoj gjithcka se ti une jam
Me thuaj a ke kufi
Per nje keng
Te jetoj kur frymen tende
Ma dhe te jap shpirt


Lyrics submited by  jonitekst
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019