A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Vedat Ademi - Thuaj Po  (Feat. Vin Veli)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  26

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

25/12/2013

2013-12-25T21:28:27

Featuring

Vin Veli

Music & Arrangement:

Briz Musaraj

Lyrics:

Olti Curri

Music & Arrangement:

Vin Veli

Video Production:

Pro Video


E ndiej se më mungon
vështirë vetes t'ja pranoj
unë e ndiej që të kam jetë
E ndiej se më mungon
do bëj çdo gjë që ti do
unë e ndiej pa ty s'kam jetë

REF:
Vetëm një fjalë botën e ndal
vetëm ti thuaj po
vetëm një fjalë më jep krahë që të shtrëngoj
me ty fluturoj, me ty ëndërroj
vetëm ty, vetëm ty unë do të ndiej

Me ty fluturoj, me ty ëndërroj
vetëm ty, unë vetëm ty unë do të ndiej

Kjo rrugë jo nuk më lodh
pa fund unë për ty kërkoj
unë e ndjej që të kam jetë
Asgjë nuk me ndalon
pa ty shpirtin e kam bosh
unë e ndjej që të kam jetë

REF:
Vetëm një fjalë botën e ndal
vetëm ti thuaj po
vetëm një fjalë më jep krahë që të shtrëngoj
me ty fluturoj, me ty ëndërroj
vetëm ty, vetëm ty unë do të ndiej

E ndiej se më mungon
vështirë vetes t'ja pranoj
unë e ndiej që të kam jetë


Lyrics submited by Xhulia ***
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019