Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vedat Ademi & Aleksandër Gjoka - Ditë Dimri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Në jetën time
Ka qënë një çast
Kur unë për ty pata nevoj'
Jo për të tuat xheste, fjal'
Por ti pran' meje t'më qëndroje.

(refren)
E kundërta ndodhi ti ike larg
Ato dit' dimri të jetës sime
Gjithmon' gëzimet i ndanim bashk'
Përse më ike, më braktise?

(përsëritet 2 herë)


Ky tekst u dërgua nga  oriad

Vedat Ademi & Aleksandër Gjoka - Ditë Dimri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ditë Dimri".
3. Video është e këngës "Ditë Dimri", por nuk këndohet nga Vedat Ademi & Aleksandër Gjoka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

4

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Vedat Ademi:


Komente 0