A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Vedat Ademi - Panorama


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  14

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

27/11/2015

2015-11-27T17:56:04

Music:

Kledi Bahiti

Lyrics:

Endrit Mumajesi

Video Production:

Pro Video

Participating in

Netët E Klipit Shqiptar 15


S'si si quhet
S'di a duhet
Thjesht e ndjej
Te kem afer
Dalim naten
A me ndjek
Me i cmendur se i cmendur
jam per ty
Ti me ler ta provojme

Ref:
S'me lodh me t'pa
Panorama me e bukur zemer je
Me lodh me t'pas
S'do te thote se nje dite ty une s'mund te t'kem (2x)

T'ikim fjaleve
Ditet ikim
Flasin kot
Une te dua
Dhe pse fjalet
ty ste mbarojne
Me i cmendur se i cmendur
jam per ty
Ti me ler ta provojme

Ref:
S'me lodh me t'pa
Panorama me e bukur zemer je
Me lodh me t'pas
S'do te thote se nje dite ty une s'mund te t'kem (3x)


Lyrics submited by Eni
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019