A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Vedat Ademi - Oqean


Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  5

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

25/03/2019

2019-03-25T17:57:48

Music:

Endrit Shani

Lyrics:

Pandi Laço


Brënda meje
S’je më ti
Një pemë të vrarë
Unë kam
Në shpirt

Brënda teje
Nuk jam unë
askush nuk do të dojë
Më shumë

Ti më mungon
Në çdo moment
Të pres dhe
Ti nuk vjen
Më çmend

Ti më mungon
Në çdo sekondë
E dhimbjen
Dot se ndaj, se ndaj

Si oqean
Ku pafundësia brigjet ndan
Si oqean
Ku vala valës nuk i ngjan
Si oqean
Mistere thellësia mban
Një zemër ne
Pa anë
Si oqean

Brënda teje
Nuk jam unë
askush nuk do të dojë
Më shumë

Brenda meje
S’je me ti
Një pemë të vrarë
Unë kam
Në shpirt

Ti më mungon
Në çdo moment
Të pres dhe
Ti nuk vjen
Më çmend

Si oqean
Ku pafundësia brigjet ndan
Si oqean
Ku vala valës nuk i ngjan
Si oqean
Mistere thellësia mban
Një zemër ne
Pa anë
Si oqean

e-Cards (2)

2019-03-26 11:35:30
Ti më mungon
Në çdo moment
Të pres dhe
Ti nuk vjen
Më çmend
2019-03-25 18:36:15
Si oqean...
Ku pafundësia brigjet ndan
Si oqean...
Ku vala valës nuk i ngjan
Si oqean, mistere thellësia mban
Një zemër ne pa anë... si oqean

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019