Më mbaj mend (për 1 muaj)


Vedat Ademi - Sa M'ke Mungu

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa M'ke Mungu".
3. Video është e këngës "Sa M'ke Mungu", por nuk këndohet nga Vedat Ademi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Vedat Ademi - Sa M'ke Mungu  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Muzika:

Gent Myftaraj

Teksti:

Endrit Mumajesi

Video Produksioni:

Pro Video

Komente

Asnjë Koment

28/06/2019

2019-06-28T14:58:42+00:00Nje kujtim dua te mbaj
Zemra nje qytet tramvaj
E ndalon diku aty
Tek ty tek ty tek ty..

Ref (2x)
Zemren time ty ta fal
Se per ty une kam
Shume mall
Sa me ke mungu
Me ke mungu
(2x)
Sa me ke mungu
Sa me ke mungu
Sa me ke mungu
Sa me ke mungu.

Jam fajtor inat mos mbaj
Se te du ne cdo detaj
Ti mendon se ben
Pa mu pa mu pa mu..
Ref(2x)
Zemren time ty ta fal
Se per ty une kam
Shume mall
Sa me ke mungu
Me ke mungu
(2x)
Sa me ke mungu
Sa me ke mungu
Sa me ke mungu
Sa me ke mungu

Zemren time ty ta fal..
Zemren time ti e merr...

Ref (2x)
Zemren time ty ta fal
Se per ty un kam
Shume mall
Sa me ke mungu
Me ke mungu
(2x)
Sa me ke mungu
Sa me ke mungu
Sa me ke mungu
Sa me ke mungu


Ky tekst u dërgua nga Lina Koka4

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Vedat Ademi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet