Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video Top 200

Vedat Ademi - Je Ajo  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Komente

Asnjë Koment

12/02/2020

2020-02-12T16:00:11+00:00

Muzika:

Gent Myftaraj

Teksti:

Endrit Mumajesi

Video Produksioni:

Pro Video
Je ajo
mengjesi me i bukur i jetes
ti je ajo
qe e dua une afer vetes.
Prape ti je ajo
qe e sjell ti gjakun ne zemren time
Ti je ajo
pa ti fshire lotet s'jetoj.

A e din se
me kilometra per ty nuk ndaloj
A e din se
deri sa fryma per ty te me mbaroje

REF.
Te kerkoj ndjese, ndjese kerkoj
se ndoshta zemer pak e teproj
Te kerkoj ndjes, ndjes kerkoj
ndryshe s'di te dashuroj.

Hey hello
pershendete zemren time si atehere
Hello
ke ti djali qe shume te do

Dhe prap ti ja ajo
qe e sjell ti gjakun ne zemren time
Ti je ajo pa ti fshire lotet s'jetoj.

A e din se
me kilometra per ty nuk ndaloj
A e din se
deri sa fryma per ty te me mbaroje

REF.
Te kerkoj ndjese, ndjese kerkoj
se ndoshta zemer pak e teproj
Te kerkoj ndjes, ndjes kerkoj
ndryshe s'di te dashuroj.

Jo jo jo jo jo jo.

REF.
Te kerkoj ndjese, ndjese kerkoj
se ndoshta zemer pak e teproj
Te kerkoj ndjes, ndjes kerkoj
ndryshe s'di te dashuroj.

A e din se
me kilometra per ty nuk ndaloj
A e din se
deri sa fryma per ty te me mbaroje

REF.
Te kerkoj ndjese, ndjese kerkoj
se ndoshta zemer pak e teproj
Te kerkoj ndjes, ndjes kerkoj
ndryshe s'di te dashuroj.

Hey hello
pershendete zemren time si atehere
Hello
ke ti djali qe shume te do

Kartolina (2)

4
21

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Vedat Ademi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet