Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vedat Ademi - Do Vij Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Jo Ti Mos U Largo Mos E Harro Kush Ty Te Do
Sa Her Vetem Te Jesh Ti Mendo Ky
Shpirt Te Mbron

Ref

Do Vij Dhe Cdo Mengjes Tinaz Un
Dot Zgjoj Dot Veshtroj Me Le Te
Perqafoj Si Cdo Mengjes KUR
Flokt Te Ledhatoj Ftyrn Ta Ndjej
Dhe Pastaj Te Shkoj

Tex 2

Ska Si Ty Ne Kete Bote Si Dielli Ngrohte Si Hene E Plot
Tani Dhe Cdo Moment Syt E Tu Sdo Ken Me Ngrohte

Do Vij Dhe Cdo Mengjes Tinaz Un
Dot Te Zgjoj Dot Te Veshtroj Me Le Te Perqafoj Si Cdo Mengjes Kur Flokt Te Ledhatoj Ftyrn Ta Ndjej Dhe Pastaj Te Shkoj

Ref 2

Do Vij Dhe Cdo Mengjes Kur Un Dot
Zgjoj Dot Te Veshtroj Me Le Te
Perqafoj Si Cdo Mengjes Kur Flokt
Te Ledhatoj Ftyrn Ta Ndjej Dhe
Pastaj Te Shkoj

Do Vij Dhe Cdo Mengjes Tinaz Un
Dot Zgjoj Dot Te Veshtroj Me Le Te
Perqafoj Si Cdo Mengjes Kur Flokt
Te Ledhatoj Ftyrn Ta Ndjej Dhe
Pastaj Te Shkoj


Ky tekst u dërgua nga Arsi CenaVedat Ademi
Renditja: Top 200
Publikimi: 11/07/2021
Video Produksioni: Pro Video
Produksioni: Gent Myftaraj
Teksti: Kevin Kalo


Vedat Ademi - Do Vij
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do Vij".
3. Video është e këngës "Do Vij", por nuk këndohet nga Vedat Ademi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vedat Ademi:


Komente 0