Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vedat Ademi & Ergita Bahja - Pa Frymë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

T’kam dasht si asnje tjeter
Edhe ti mu
Kte fat se kemi meritu

Nje jete me ty e doja
Nuk ishte shkru
Malli zemren m’ka verb

[REF.:]
Kjo zemra jem,
Jo nuk te harron ty
Vetem te kerkon ty
e pa fryme me len

Te jesh ne kraht e mia
Akoma du
A ke mall edhe ti per mu

Rrugve ku ti kaloje
Zemren kam harru
A me kerkon njesoj ti mu

[REF.:]
Kjo zemra jem,
Jo nuk te harron ty
Vetem te kerkon ty
e pa fryme me len
Vedat Ademi & Ergita Bahja
Publikimi: 20/10/2023
Muzika: Gent Myftaraj
Teksti: Sebastiana Brecani & Ergita Bahja
Video Produksioni: Chill Pro
Produksioni: Gent Myftaraj


Vedat Ademi & Ergita Bahja - Pa Frymë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Frymë".
3. Video është e këngës "Pa Frymë", por nuk këndohet nga Vedat Ademi & Ergita Bahja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vedat Ademi:


Komente 0