Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vegim Furra - Got Pas Gote Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


gote pas gote na shkoj nata
zgjohu ti moj zemer ngrata
o ti haro se ke mundime
qeshu pak moj zemra ime

sonte jeta mu zbukurua
se me ty isha se shum te dua

coje koken e mos u dorzo edhe nje keng shpirto ti kendo,vetem njeher zemer ne kemi kalu sa shum halle i kemi haru

gote pas gote na shkoj nata


Ky tekst u dërgua nga Ervin LamaVegim Furra
Publikimi: 21/03/2015


Vegim Furra - Got Pas Gote
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Got Pas Gote".
3. Video është e këngës "Got Pas Gote", por nuk këndohet nga Vegim Furra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vegim Furra:


Komente 0